Organizace firemních akcí, eventů a teambuildingů

Plánujete firemní akci, event nebo konferenci a rádi by jste překvapili své zaměstnance, partnery nebo klienty netradičí vojenskou atmosférou? Neváhejte se obrátit na naší společnost a sdělte nám své přání a požadavky. Naše společnost zajištuje firemní eventy a další akce již přes deset let a náší specialitou je military tématika. Umíme pro Vás zajistit firemní akce, event, teambuilding či konferenci od jednodenní akce až po více denní s různým stupněm náročnosti. Zkrátka od jednodenního relaxu v military dnu, přes netradiční konference a prezentace, až po několika denní přežití. 

 

V prostoru poblíž Benátek nad Jizerou (20minut za Prahou) nejčastějí pořádáme akce pro klienty. Tento prostor jsme uzpůsobili  naším military potřebám. Samozřejmě může také připravit akci dle Vašich potřeb kdekoliv, kde náš klient potřebuje a přijedeme za Vámi.

 

Aktivity nabízíme od různých sportovně-outdoorových, survivalových, přes různé typy střelnic (paintballové, 3D na lukostřelbu atd), provoz vojenské techniky, až po různé oddychové aktivity jako je třebas práce s bagrem či let balonem. 

 

Ubytování při akci nabízíme také. Můžete zvolit ubytování hotelového typu v okolí našeho prostoru (hotel Bílý Páv), a nebo ubytování v polních podmínkách ve vojenském stanu přímo v prostoru.

 

Catering na akci opět používáme vojenské dekorace a gastro materiál. Nabízíme od stylových bohatých rautů, až po guláš z polní kuchyně servírovaný po vojensku do armádních ešusů. Podrobnější info ohledně našeho military cateringu naleznete pro Vaší akce zde.

Naši instruktoři se zkušenostmi z armády jsou na Vás připraveni a těšíme se na Vaší poptávku.